SKU 380BBSTI12
Barcode # 9335962001507
Brand LED Autolamps
Shipping Weight 0.2190kg
Shipping Width 0.490m
Shipping Height 0.033m
Shipping Length 0.120m
Combination Lamps 380BBSTI12
SKU: 380BBSTI12
Sale price
REG
Earn 500 PTS on this item. Login or Join Free
GEAR'd Logo
SALE ENDS
Dispatch in 1-2 weeks
Sale price
REG
PayPal Checkout
afterpay More info.
zipMoney
Afterpay
Humm
Stop/Tail/Ind And Black Bracket, 12V, 404X46X17Mm, Blister, Adr, Ece 11821
Calculate Shipping
380 Series
380 Single Series
Features / Specifications
  • Slimline Design
  • Horizontal or Vertical Surface Mount
  • ECE approved
  • IP67 100% Waterproof
  • 12 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 404mm x 46mm x 17mm